• Sorun Haşereyse Çare Bizde!
  • Çare İlaçlama 7/24 Hizmetinizde
Tespih Böceği İlaçlama

Haşere türleri arasında yer alan böceklerden bir tanesi de tespih böceğidir diyebiliriz. Özellikle gri renkte olmasından başlayarak cinsine göre kahverengi veya siyah olabileceğini de söylemek isteriz. Daha çok nemli ortamlardan hoşlanan ve otçul olarak beslenen Tespih Böceği, daha çok lavabo altlarında, boş depolarda, işyerlerinde ve sulak yerlerde görülmektedir. Yani bağ bahçe gibi alanların vazgeçilmezi olarak çiçek saksılarında da olma ihtimalleri yüksektir. Bedenleri yukarı doğru bombeli ve parçalı bir vücuda sahiptir. Olası durumları yani tehlikeleri kolaylıkla algılayabildikleri için hemen savunma olarak yuvarlak hale gelmektedir. Her ne kadar zararsız gibi gözükmüş olsa dahi aslında son derece zararlı böcek türlerindendir. Şöyle dile getirecek olursak açıkta bırakılan bir yemeğe bile dokunması durumunda vücudundaki mikrobu bırakabilir ve dışkısını yapabilir. Bundan dolayı gözle görülmeyen durumların ilerleyen günlerde ciddi hastalıklara yol açtığını fark edebiliriz. Bu tarz canlılar ile bir arada yaşamanın doğru olmadığını söyleyerek bir an önce önlem alınmasını tavsiye etmekteyiz.Tesbih Böceklerinin En Çok Görüldüğü Alanlar

Bu canlılara insanların yaşadığı alanlarda özellikle mutfak ve banyo gibi mekanlarda sıklıkla rastlanabilir. Evlere giren tespih böcekleri besin maddelerine dışkılarını bırakarak hastalıkların yaşanmasına sebebiyet verebilir. Tespih böcekleri evlerdeki saksı bitkilerinin köklerini ve yapraklarını kemirerek beslenen bitkilere zarar vermektedir.


Tesbih böceği ilaçlama

Çare ilaçlama şirketimizden destek alabilirsiniz. Günün her saati her türlü haşere ilaçlamalarında da açık ve kapalı alanlarda hizmetler vermektedir. Tesbih böceği ile mücadele de %100 başarıya ulaşmaktayız.

BÖCEK VE HAŞERE İLE İLGİLİ SORULARINIZI BİZE İLETEBİLİRSİNİZ.