• Sorun Haşereyse Çare Bizde!
  • Çare İlaçlama 7/24 Hizmetinizde
Cafe İlaçlama

Restoran ve cafeler insanların evlerinin dışında da yemek yiyecekleri mekânlardır. Bu nedenle insanların gittikleri mekânlarda en çok dikkat ettikleri şey temizlik ve sağlığa uygun olmasıdır. Temizlik ve hijyende haşereden söz edilemez. Ancak Restoran ve cafeler haşerelerin üremesi için uygun ortamlara sahiptir. Çünkü gıda maddeleri buralarda yoğun olarak depolanmaktadır. Bu nedenle haşere probleminin önüne geçebilmek için yapılabilecek tek şey Sağlık Bakanlığı onaylı ve işini ciddiye alan bir firmaya ilaçlatmaktır.

Cafeler periyodik olarak belli aralıklarla bir firma tarafından ilaçlanmalıdır. Cafe ilaçlama yapıldığı zaman etrafta yer alan bütün haşerelerden kurtulduğunuz gibi daha temiz bir iş yerine sahip olmuş olursunuz.

Fareler gıda ürünlerinin yer aldığı ve özellikle depolanma alanlarının fazlasıyla bulunduğu yerlerde çok kolay bir şekilde türerler ve burada da gittikçe çoğalmaya başlarlar. Bu sebepten dolayı cafe fare ilaçlama yapılması sayesinde etrafta cirit atan farelerden kurtulmuş olursunuz ve hatta fare olmasa bile belli aralıklarla mutlaka ilaçlaması gerekmektedir.

BÖCEK VE HAŞERE İLE İLGİLİ SORULARINIZI BİZE İLETEBİLİRSİNİZ.