HAŞERE ÇEŞİTLERİhasere

Sinek, pire, kene, bit gibi kan emerek beslenen sivrisineklerden kurtulmak insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Çünkü bu haşereler insanların üzerinde bulunarak, bu canlıların kanını emerler ve bu yolla bulundurdukları mikropları bulaştırarak sağlık sorunlarına neden olurlar. Sivrisinek ilaçlama ile yok edilmeleri mümkün olan bu haşerelere karşı müdahalelerde geç kalınırsa tehlikeli hale gelebilirler.


Sivrisinek ilaçlama önemlidir. Çünkü bu haşereler özellikle geceleri insanlar uyurken çok hızla hareket etmelerine bağlı olarak çıkardıkları vızıltılarla oldukça rahatsız edici bir hal almaktadırlar. Bunun yanı sıra en önemlisi de insan kanı ile beslenirler. Buna engel olunması nedeniyle profesyonel kişilerin uygulayacakları yöntemler sizleri kesin çözümlere ulaştıracaklardır. Bireysel olarak, uçan haşere oldukları için yakalanmaları zor olan sivrisineklerden kurtulmak sadece bir kaçını yok ederek mümkün değildir. Üremelerine bağlı olarak sayıları da hızla artan bu haşereler sivrisinek ilaçlama yaptırılarak sorunlarına son verilebilecek türlerdir.


Sivrisinek ilaçlamasında kullanılacak yöntemler:

Sisleme yöntemi ile ilaçlama; her ilaçlama yöntemi gibi sisleme yöntemi de sineğin en yoğun ve toplu halde bulunduğu yerlere yapılır. Sivrisinek en fazla akşam gün batarken ve sabah gün doğarken aktif olur. Sinek ilaçlamasını periyodik olarak yapmak gerekir. Çünkü sinekler her gün yumurta bırakan çok hızlı çoğalan haşerelerdir. Sisleme sivrisineğin bulunduğu alanlara ilaçlama motorları ile püskürtme yöntemi ile yapılır. Sivrisineğin mücadelesinde etkili bir yöntemdir.


Boyama yöntemi ile ilaçlama; boyama yöntemi ile ilaçlama sinek ve diğer haşereler üzerinde etkili bir yöntemdir. Bu yöntemde ilaçla beraber şekerde kullanılır. Sinek bu ilaçtaki şeker kokusuna gelerek yapışır ve ölür. Boyama yöntemi ile ilaçlama sinekle mücadelede etkili bir yöntemdir.ilac

Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır.

ETİKETLER

Böcek ilaçlama firmaları, böcek ilaçlama fiyatları, haşere ilaçlama firmaları, haşere, böcek, ilaçlama firmaları, çare ilaçlama, istanbul ilaçlama, acil ilaçlama, acil böcek ilaçlama, apartman ilaçlama, konut hizmetleri, yazlık ilaçlama.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Şirinevler Fetih Cd. No:1 34760 Bahçelievler/İstanbul

0212 6541855 (Avrupa)

0216 6803686(Anadolu)

info@careilaclama.com