HAŞERE ÇEŞİTLERİhasere

Pire; İnsanların, hayvanların kanını emerek yaşayan, küçük, asalak bir böcektir. İyi sıçradığı için kolay yakalanmaz, bir yerde uzun kalmaz, bazan insanlardan hayvanlara, hayvanlardan insanlara geçer.


Pirenin kanatları yoktur. Buna karşılık, ayakları kuvvetli olduğu için çok iyi sıçrar. Yalnız kan emerek yaşar. Kan emerken aynı zamanda pisler. Bulunca boyuna kan emdiği gibi, günde ancak 2-3 defa kan emerek de yaşıyabilir, hattâ 18 ay kadar açlığa dayanabilir. Yumurtadan yeni çıkanlar aylarca aç yaşayabilirler. Pireler yumurtayla ürerler. İnsan piresi yılda 450 kadar yumurta yapar. Yumurtalar 2-12 günde açılır, yavruların gelişmesi 4-6 hafta içinde tamamlanır. İnsan piresi dünyanın hemen her yanına dağılmıştır; yalnız Afrika’nın sıcak bölgelerinde yaşayamaz.


Pire ile Mücadelede Kullanılan Modern Yöntemler

Pire ilaçlamada kullanılan modern yöntemler deyince aklınıza kesinlikle bitkisel çözümler gelmesin. Çünkü hiçbir bitkisel çözüm pire gibi güçlü canlılara karşı etki göstermemektedir. Pirelerden kurtulabilmek için firmalar tarafından günümüz teknolojisiyle geliştirilmiş ilaçlı yöntemleri bulunmaktadır. Bu teknikler şunlardır:


Kokulu İlaç tekniği

Kokulu ilaç uygulamasında kullanılan ULV cihazından püskürtülen son derece ağır bir kokuya sahip bir ilaç kullanılmaktadır. Bu ilacın bu kadar ağır olmasının en önemli sebebi pirelerin ağır kokudan havasız kalarak imha edilmesinin amaçlanmasıdır. Bu sayede sadece pireler değil ortamda başka böcekler var ise onlar da toptan yok edilmiş olur. Ancak ilaç işlemi sonrası mutlaka ortam birkaç saat havalandırılmalı ve ciddi bir temizlik yapılmalıdır.


Buharlama tekniği

Buharlı ilaçlama kokulu ilaçtan sonuç alınamadığında uygulanan bir yöntemdir. Bazı durumlarda pireler o kadar ciddi işlemlerden bile etkilenmemekte ve tek tük olsa da sağ kalabilmektedirler. Bu yüzden kesin çözüm sağlayan buharlama yöntemiyle pirelerin evinizdeki varlığına tamamen son verilir.ilac

Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır.

ETİKETLER

Böcek ilaçlama firmaları, böcek ilaçlama fiyatları, haşere ilaçlama firmaları, haşere, böcek, ilaçlama firmaları, çare ilaçlama, istanbul ilaçlama, acil ilaçlama, acil böcek ilaçlama, apartman ilaçlama, konut hizmetleri, yazlık ilaçlama.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Şirinevler Fetih Cd. No:1 34760 Bahçelievler/İstanbul

0212 6541855 (Avrupa)

0216 6803686(Anadolu)

info@careilaclama.com