CAFE İLAÇLAMA

cafe ilaclama

CAFE İLAÇLAMARestoran ve cafeler insanların evlerinin dışında da yemek yiyecekleri mekânlardır. Bu nedenle insanların gittikleri mekânlarda en çok dikkat ettikleri şey temizlik ve sağlığa uygun olmasıdır. Temizlik ve hijyende haşereden söz edilemez. Ancak Restoran ve cafeler haşerelerin üremesi için uygun ortamlara sahiptir. Çünkü gıda maddeleri buralarda yoğun olarak depolanmaktadır. Bu nedenle haşere probleminin önüne geçebilmek için yapılabilecek tek şey Sağlık Bakanlığı onaylı ve işini ciddiye alan bir firmaya ilaçlatmaktır.

Cafeler periyodik olarak belli aralıklarla bir firma tarafından ilaçlanmalıdır. Cafe ilaçlama yapıldığı zaman etrafta yer alan bütün haşerelerden kurtulduğunuz gibi daha temiz bir iş yerine sahip olmuş olursunuz.


Fareler gıda ürünlerinin yer aldığı ve özellikle depolanma alanlarının fazlasıyla bulunduğu yerlerde çok kolay bir şekilde türerler ve burada da gittikçe çoğalmaya başlarlar. Bu sebepten dolayı cafe fare ilaçlama yapılması sayesinde etrafta cirit atan farelerden kurtulmuş olursunuz ve hatta fare olmasa bile belli aralıklarla mutlaka ilaçlaması gerekmektedir.

ilac

Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır.

ETİKETLER

Böcek ilaçlama firmaları, böcek ilaçlama fiyatları, haşere ilaçlama firmaları, haşere, böcek, ilaçlama firmaları, çare ilaçlama, istanbul ilaçlama, acil ilaçlama, acil böcek ilaçlama, apartman ilaçlama, konut hizmetleri, yazlık ilaçlama.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Şirinevler Fetih Cd. No:1 34760 Bahçelievler/İstanbul

0212 6541855 (Avrupa)

0216 6803686(Anadolu)

info@careilaclama.com