İLAÇLAMA ALANLARIMIZ

UYGULAMALARIMIZ


ev ilaclama
EV İLAÇLAMA

Ev ilaçlama yaptırmaya karar verdiğinizde çalışacağınız firma çok önemli olmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için Çare İlaçlama danışma hattımızı arayabilirsiniz.

bina ilaclama
BİNA VE SİTE İLAÇLAMA

Bina ve sitelerin ilaçlanmasında teknisyenlerimiz tarafından keşif yapılmaktadır. Bu keşif sayesinde ilaçlama işleminden alınacak verim en üst seviyeye çıkartılır.

bahce ilaclama
BAHÇE İLAÇLAMA

Bahçelerimizde bulunan çiçekler, ağaçlar yeşil alanlar bizler gibi haşere ve böceklerin de ilgi alanları arasında yer almaktadır ve ciddi zararlar verebilmektedirler

hastane ilaclama
HASTANE İLAÇLAMA

İnsanların tüm sağlık sorunlarına şifa aradıkları hastanelerin düzenli olarak ilaçlanması gerekli hijyene kavuşturulması da yine hayati bir öneme sahiptir.

fırın ilaclama
FIRIN İLAÇLAMA

Fırın İlaçlama yaptırmadan önce ilaçlama yapılacak alanın keşif personeli tarafından incelenmesi maddi ve zaman kayıplarının önüne geçilmesi oldukça önemlidir.

magaza ilaclama
MAĞAZA İLAÇLAMA

Mağaza İlaçlama yaptırmaya karar verdiğinizde profesyonel ilaçlama firmaları ile irtibata geçmeli, keşif personeli talep etmelisiniz.

isyeri ilaclama
İŞYERİ İLAÇLAMA

İşyeri ilaçlamayapılırken uygulamanın profesyonel olarak yapılması gerekli olup, ön fizibilite çalışmaları yapıldıktan sonra uygulamaya başlanması gerekmektedir.

okul ilaclama
OKUL İLAÇLAMA

Okul İlaçlama mutlak suretle sertifika sahibi ve işinin sorumluluğunun bilincinde olan personeller tarafından yapılmalıdır.

otel ilaclama
OTEL İLAÇLAMA

Otel ilaçlama yaptırmadan önce uzman mühendisler tarafından incelenmesi hangi haşereye karşı hangi ilacın kullkanılması gerektiğinin yerinde tespiti yapılmalıdır.

gemi ilaclama
GEMİ İLAÇLAMA

Özellikle uluslararası olarak seyahat eden gemiler birçok farklı ülkeye uğramaları bu alanlarda haşerelerle mücadele edilmesini oldukça önemli hale gelmektedir.

cafe ilaclama
CAFE İLAÇLAMA

Bina ve sitelerin ilaçlanmasında teknisyenlerimiz tarafından keşif yapılmaktadır. Bu keşif sayesinde ilaçlama işleminden alınacak verim en üst seviyeye çıkartılır.

fabrika ilaclama
FABRİKA İLAÇLAMA

Fabrikalar ana üretim sahaları olmaları ve çalışan sayısının fazla olması sebebi ile hastalık ve virüslerin yayılma hızı diğer alanlara göre daha fazladır.

ilac

Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır.

ETİKETLER

Böcek ilaçlama firmaları, böcek ilaçlama fiyatları, haşere ilaçlama firmaları, haşere, böcek, ilaçlama firmaları, çare ilaçlama, istanbul ilaçlama, acil ilaçlama, acil böcek ilaçlama, apartman ilaçlama, konut hizmetleri, yazlık ilaçlama.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Şirinevler Fetih Cd. No:1 34760 Bahçelievler/İstanbul

0212 6541855 (Avrupa)

0216 6803686(Anadolu)

info@careilaclama.com