HAŞERE ÇEŞİTLERİhasere


Halı Böceği genellikle konutlarda kullanmadığımız eşyalarımızın içerisine girer ve burada yaşamaya başlarlar, halı güvesi olarak da bilinirler. Siyah halı böceklerinin boyları türlerine göre farklılık gösterse de ortalama 15 mm kadr olarak bilinir. Siyah halı böceğinin kuyruğunda birkaç adet uzun kıl bulunur. Siyah halı böceği renkleri birbirinden farklıdır. Siyah halı böceği renk olarak ya kırmızı, ya siyahya da kızıl kahverengidir.


Siyah halı böceği evlerdeki ipek,hayvan kıl, tüy, deri, ve hayvansal tüm eşyalarımızı kemirerek yiyebilir. Bazı türleri ise bitkileri ve bitki ürünlerini ziyan ederler. Siyah halı böceği yumurtasını kullanılmayan eşyaların arasına saklar. Bu böcek yumurtaları 1 veya 2 hafta içerisinde larvalaşır. Larvalar uzun bir beslenmeden sonra yetişkin haline gelir.


Siyah halı böceği ilacı olarak hem jel ilaçlar kullanılır hem de sıvı ilaçlar kullanılabilmektedir.. Siyah halı böceği ilaçlaması mutlaka bir böcek ilaçlama servisi tarafından yapılmalı. Doğru kullanılmayan, dikkatsizce kullanılan ilaçlar hem haşereyi etkilemez hem de çevremizdeki canlılara zarar verebilir. Siyah halı böceği kontrol altına alınmazsa bir süre sonra evdeki eşyaların delik delik olduğunu görürsünüz, Halk arasında siyah halı böceği güve olarak da bilinir.ilac

Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır.

ETİKETLER

Böcek ilaçlama firmaları, böcek ilaçlama fiyatları, haşere ilaçlama firmaları, haşere, böcek, ilaçlama firmaları, çare ilaçlama, istanbul ilaçlama, acil ilaçlama, acil böcek ilaçlama, apartman ilaçlama, konut hizmetleri, yazlık ilaçlama.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Şirinevler Fetih Cd. No:1 34760 Bahçelievler/İstanbul

0212 6541855 (Avrupa)

0216 6803686(Anadolu)

info@careilaclama.com